Silniki do TOYOTA LAND CRUISER

#WSK

Marka
Wybierz markę ...
Model
Wybierz model ...
Wyczyść wybór

Wybierz rocznik


Cofnij
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
Paliwo
Wybierz ...
Rok produkcji
Wybierz ...
CCM
Wybierz ...
KM
Wybierz ...
KW
Wybierz ...
Nadwozie
Wybierz ...
Mamy dla Ciebie 90 wyników
Nazwa
Okres produkcji
CCM
KM (KW)
Rodzaj nadwozia
Dodatkowe informacje
TOYOTA LAND CRUISER (_J25_) 2.4 Hybrid 4WD (TJH251)
2023.10
2393
T24A-FTS
330
(243)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J25_) 2.8 D MHEV 4x4 (GDJ251)
2024.05
2755
1GD-FTV
204
(150)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J25_) 2.8 D MHEV 4x4 (GDJ251)
2025.05
2755
1GD-FTV
205
(151)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J25_) 2.8 GD 4x4 (GDJ250)
2024.06
2755
1GD-FTV
204
(150)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 2.8 D-4D
2024.03
2755
1GD-FTV
230
(169)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 2.8 D-4D (GDJ150_, GDJ155_, GDJ150, GDJ151)
2015.06
2755
1GD-FTV
177
(130)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 2.8 D-4D (GDJ150, GDJ155)
2018.10
2755
1GD-FTV
200
(147)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 2.8 D-4D (GDJ155, GDJ150)
2020.07
2755
1GD-FTV
204
(150)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 300 (_J3_) 3.3 Twin Turbo 4WD (FJA300)
2022.02
3346
F33A-FTV
299
(220)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 300 (_J3_) 3.4 (VJA300)
2021.08
3445
V35A-FTS
415
(305)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.5 (GRJ152_)
2015.09
3456
7GR-FKS
280
(206)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200_)
2015.08
4461
1VD-FTV
249
(183)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200)
2012.01
4461
1VD-FTV
272
(200)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200)
2013.01
4461
1VD-FTV
232
(171)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.6 V8 (URJ202W)
2012.01
4608
1UR-FE
318
(234)
samochód terenowy zamknięty
Pokaż więcej
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_, RJ70RV)
1984.11
1993.05
2367
22R
110
(81)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_)
1984.11
1993.05
2367
22R
105
(77)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 2.4 (RJ70_V, RJ73_V)
1985.01
1996.12
2367
22RE
114
(84)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 2.4 D (LJ70_, LJ70R)
1984.11
1985.10
2446
2L
72
(53)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 2.4 TD (LJ70_, LJ73_, LJ70RV)
1985.10
1990.05
2446
2L-T
86
(63)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 2.4 TD (LJ70)
1990.01
1993.05
2446
2L-T
90
(66)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 2.4 TD (LJ70_, LJ70R)
1990.07
1996.05
2446
2L-T
90
(66)
samochód terenowy otwarty
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 2.7 (RZJ95, RZJ90)
1995.06
2002.08
2694
3RZ-FE
150
(110)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 2.7 (TRJ120, TRJ125)
2003.11
2010.02
2694
2TR-FE
163
(120)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 2.7 (TRJ150_, TRJ155_, TRJ150R, TRJ150W)
2009.08
2694
2TR-FE
163
(120)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J4_, _J5_) 3.0 D 4WD (BJ42, BJ40RV)
1969.03
1984.10
2977
B
80
(59)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 3.0 TD (KZJ70_, KZJ73_, KZJ77_, KZJ78_, KZJ71_)
1993.05
1996.05
2982
1KZ-T 1KZ-TE
125
(92)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 D-4D (KDJ90, KDJ95, KZJ9_, LJ9_, RZJ9_, VZJ9_)
2000.02
2002.08
2982
1KD-FTV
170
(125)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 D-4D 4WD (KDJ90_, KDJ95_, KDJ90W, KDJ95W)
2000.08
2002.08
2982
1KD-FTV
163
(120)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_, KZJ90R, KZJ95R, KZJ90W, KZJ95W)
1996.04
2002.12
2982
1KZ-TE
125
(92)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90, KZJ95)
1995.04
2000.07
2982
1KZ-TE
140
(103)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 3.0 TD (KZJ70_, KZJ70R)
1993.05
1996.05
2982
1KZ-T
125
(92)
samochód terenowy otwarty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D (KDJ120, KZJ120)
2003.02
2009.07
2982
1KZ-TE
133
(98)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D (KZJ120_, KZJ120R)
2005.08
2009.07
2982
1KZ-TE
131
(96)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D (KZJ120)
2002.09
2009.07
2982
1KZ-TE
125
(92)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120_)
2006.08
2009.07
2982
1KD-FTV
204
(150)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125, KDJ121)
2002.09
2010.12
2982
1KD-FTV
173
(127)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125)
2004.07
2009.08
2982
1KD-FTV
166
(122)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125)
2002.09
2009.08
2982
1KD-FTV
163
(120)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.0 D-4D (KDJ150_, KDJ150, KDJ155)
2009.08
2982
1KD-FTV
173
(127)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.0 D-4D (KDJ155_, KDJ150_, KDJ150R, KDJ155R)
2009.08
2982
1KD-FTV
190
(140)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.0 TDi (KDJ150_)
2009.08
2982
1KD-FTV
163
(120)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER VAN (_J15_) 3.0 D4d 4WD (KDJ155, KDJ150)
2011.01
2982
1KD-FTV
190
(140)
Furgon/pojazd terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 3.0 D (LJ120, LJ125)
2002.09
2010.02
2986
5L-E
95
(70)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_, VZJ90R, VZJ95R, VZJ90W,...
1996.03
2002.08
3378
5VZ-FE
178
(131)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 3.4 TD (BJ71_V, BJ74)
1985.10
1989.12
3431
13BT
124
(91)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER Softtop (_J4_) 3.4 4WD (BJ42, BJ45, BJ46)
1980.08
1983.10
3431
3B
90
(66)
samochód terenowy otwarty
TOYOTA LAND CRUISER (_J4_, _J5_) 3.4 D (BJ42_V, BJ45_V, BJ46_, BJ42RV, BJ45RV)
1980.08
1984.10
3432
3B
90
(66)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 3.4 Diesel (BJ60, BJ61)
1981.10
1987.08
3432
3B
90
(66)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 3.4 D (BJ70, BJ73, BJ75)
1984.11
1996.12
3432
3B
95
(70)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER pick-up (_J4_) 3.4 D (BJ45_P, BJ45RP)
1980.08
1984.10
3432
3B
90
(66)
pick-up
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 3.5 D (PZJ70/73/75)
1990.01
3500
0
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 (FJ62_G, FJ62RG)
1987.08
1992.12
3956
3F-E
156
(115)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 (FJ62_V)
1984.11
1987.08
3956
3F
137
(101)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.0 (FJ80_, FJ80R, FJ80G)
1990.01
1992.10
3956
3F-E
156
(115)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120, GRJ125, GRJ121)
2002.12
2010.12
3956
1GR-FE
249
(183)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120, GRJ125)
2002.09
2010.08
3956
1GR-FE
243
(179)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 (GRJ120)
2005.08
2009.07
3956
1GR-FE
276
(203)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J12_) 4.0 V6 VVT-i (GRJ125)
2003.01
2009.07
3956
1GR-FE
282
(207)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 Dual VVTi (GRJ150_)
2009.08
3956
1GR-FE
279
(205)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_, GRJ150)
2009.08
3956
1GR-FE
282
(207)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 4.0 V6 VVTi (GRJ150)
2009.08
3956
1GR-FE
275
(202)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J4_, _J5_) 4.0 D (HJ47_V)
1980.08
1984.10
3980
2H
103
(76)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 D (HJ60_)
1981.10
1988.01
3980
2H
105
(77)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Diesel (HJ60)
1982.01
1985.12
3980
2H
101
(74)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Diesel (HJ60)
1982.10
1989.12
3980
2H
103
(76)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.0 Turbo-D (HJ61_V, HJ61)
1985.10
1989.12
3980
12HT
136
(100)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER pick-up (_J4_) 4.0 D (HJ47_P, HJ47RP)
1980.08
1984.10
3980
2H
103
(76)
pick-up
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 4.2 D (HZJ76, HZJ78, HZJ70, HZJ73, HZJ75, HZJ79, HZJ77,...
1990.01
4164
1H-Z
131
(96)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 4.2 TDi 4x4 (HDJ78)
2001.09
2006.06
4164
1HD-FTE
204
(150)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 100 (_J1_) 4.2 D (HZJ105)
1998.03
2007.08
4164
1H-Z
131
(96)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 100 (_J1_) 4.2 TD (HDJ100_, HDJ100)
1998.01
2007.08
4164
1HD-FTE
204
(150)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 D (HZJ80, HZJ81)
1990.01
1997.12
4164
1H-Z
135
(99)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD (HDJ80, HDJ81)
1990.01
1997.12
4164
1HD-T
167
(123)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD (HDJ80)
1992.08
1997.12
4164
1HD-T
160
(118)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.2 TD 24V (HDJ80_, HDJ80, HDJ81V)
1995.01
1997.12
4164
1HD-FT
170
(125)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 4.2 D (HZJ70, HZJ73)
1990.01
2001.08
4164
1H-Z
167
(123)
samochód terenowy otwarty
TOYOTA LAND CRUISER Pick-up (_J7_, _JL7_) 4.2 D 4x4 (HZJ7__V, HZJ75RP, HZJ79R)
1990.01
4164
1H-Z
131
(96)
Platforma / podwozie
TOYOTA LAND CRUISER (_J4_, _J5_) 4.2 (FJ40, FJ43, FJ45, FJ55)
1975.01
1986.04
4230
2F
121
(89)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER (_J6_) 4.2 (FJ60_V, FJ55_)
1981.10
1988.01
4230
2F
120
(88)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER pick-up (_J4_) 4.2 (FJ45_P)
1975.01
1986.04
4230
2F
121
(89)
pick-up
TOYOTA LAND CRUISER Softtop (_J4_) 4.2 4WD (FJ40, FJ45, BS46)
1972.11
1983.10
4230
2F
121
(89)
samochód terenowy otwarty
TOYOTA LAND CRUISER Softtop (_J4_) 4.2 4WD (FJ45_, FJ45R, FJ40_, FJ40R)
1974.11
1984.12
4230
2F
137
(101)
samochód terenowy otwarty
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D V8 (VDJ200)
2008.01
4461
1VD-FTV
286
(210)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200)
2007.09
4461
1VD-FTV
265
(195)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.5 D4-D (VDJ200)
2007.08
4461
1VD-FTV
235
(173)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 80 (_J8_) 4.5 24V (FZJ80_)
1992.08
1997.12
4477
1FZ-FE
205
(151)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 100 (_J1_) 4.7 (UZJ100_, UZJ100R)
1998.01
2007.08
4664
2UZ-FE
235
(173)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 100 (_J1_) 4.7 (UZJ100)
2002.02
2007.08
4664
2UZ-FE
238
(175)
samochód terenowy zamknięty
TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) 4.7 V8 (UZJ200)
2008.01
4664
2UZ-FE
288
(212)
samochód terenowy zamknięty
Aby dopasowanie asortymentu było dokładne, sprecyzuj parametry swojego pojazdu powyżej. Poniżej znajdziesz przykładowe produkty pasujące do różnych wersji Toyota Land cruiser
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 4l M-SUP

5W30 4l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
>9 szt.
Cena katalogowa  
203.96 
zł
163.98
133.32 zł
(41.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4200

5W30 5l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
439.44 
zł
377.92
307.25 zł
(75.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

ELRING
Uszczelka korka spustowego oleju EL473500

Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Grubość [mm] 2
Nazwa Uszczelka korka spustowego oleju
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
4.49 
zł
3.95
3.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 1l TopTec 4200

5W30 1l

API SQ
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.85 
zł
95.32
77.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 1l MOBILUBE

75W90 1l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.84 
zł
82.62
67.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 5W30 1l Quartz INEO

5W30 1l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.89 
zł
61.94
50.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W40 1l M-SUP

5W40 1l

API SL SM SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
4.0
(1)
>9 szt.
Cena katalogowa  
51.76 
zł
48.13
39.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 1l Mobil 1 syntetyczny

5W30 1l

API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.95 
zł
71.56
58.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026
Bestseller

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l Special TEC F

5W30 5l

ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
413.76 
zł
355.84
289.30 zł
(71.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Bestseller

REINZ
Substancja uszczelniająca 70-31414-10

Nazwa asortymentu Masa uszczelniająca
Pojemność [l] 0,07
Linia REINZOSIL
Materiał Silikon
Kolor Antracytowy
Opakowanie Tubka
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.15 
zł
45.15
36.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W20 1l Mobil 1 syntetyczny

0W20 1l

API SP ILSAC GF-6A SL SM SN SJ SQ SN+
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
79.58 
zł
74.01
60.17 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Mobil - konkurs 2026

Silnik do: TOYOTA LAND CRUISER – serce Twojego samochodu

Silnik to najważniejszy element każdego pojazdu – to on odpowiada za generowanie mocy i zapewnia odpowiednie osiągi. Właściwa praca jednostki napędowej przekłada się nie tylko na komfort jazdy, ale i na ekonomię użytkowania. Niestety, nawet najlepszy silnik z czasem może wymagać interwencji – szczególnie jeśli któryś z jego podzespołów ulegnie zużyciu. Zamiast kosztownej wymiany całej jednostki, często wystarczy wymienić konkretny element, by przywrócić pełną sprawność.

W Inter Cars znajdziesz szeroki wybór części związanych z układem napędowym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego turbosprężarki, zaworu EGR, koła dwumasowego, intercoolera, czujników czy świec żarowych – w kategorii „Silnik do: TOYOTA LAND CRUISER” zgromadziliśmy wszystko, co potrzebne do szybkiej i skutecznej naprawy.

Elementy silnika do: TOYOTA LAND CRUISER, które znajdziesz w naszej ofercie

W Inter Cars znajdziesz większość kluczowych komponentów, które odpowiadają za prawidłowe działanie silnika. Wszystkie dostępne produkty są dopasowane do konkretnego modelu pojazdu – dzięki temu masz pewność kompatybilności i bezproblemowego montażu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • turbosprężarki i części układu dolotowego,
  • zawory EGR i elementy układu recyrkulacji spalin,
  • koła dwumasowe i zestawy sprzęgła,
  • świece żarowe i czujniki silnika,
  • uszczelki, paski rozrządu i napinacze,
  • przepływomierze, intercoolery i inne podzespoły.

Wszystkie części pochodzą od renomowanych producentów i spełniają najwyższe standardy jakości – dzięki nim przywrócisz sprawność silnika w aucie TOYOTA LAND CRUISER bez zbędnego ryzyka.

Po czym poznać, że silnik w aucie TOYOTA LAND CRUISER wymaga interwencji?

Objawy problemów z silnikiem nie zawsze są oczywiste, ale warto znać te najczęściej występujące, by zareagować na czas i uniknąć kosztownych napraw. Do pierwszych niepokojących sygnałów należą spadki mocy, nierówna praca na biegu jałowym, trudności z odpalaniem czy zwiększone zużycie paliwa. Innym wyraźnym znakiem może być dymienie z rury wydechowej – czarny, biały lub niebieski dym może wskazywać na konkretne problemy, np. z turbosprężarką czy uszczelką pod głowicą.

Dodatkowo warto wsłuchiwać się w odgłosy silnika – stuki, klekotanie czy metaliczne zgrzyty zwykle oznaczają, że coś jest nie tak. Usterki jednego elementu mogą wpływać na cały układ, dlatego tak ważne jest szybkie zdiagnozowanie problemu i wymiana wadliwej części. Dzięki temu unikniesz poważniejszych awarii i zachowasz pełną sprawność swojego auta TOYOTA LAND CRUISER.

Jak dbać o silnik w aucie TOYOTA LAND CRUISER, by służył przez lata?

Dobrze utrzymany silnik to gwarancja nie tylko mocy, ale też oszczędności i spokoju na co dzień. Podstawą jest regularna wymiana oleju silnikowego oraz filtrów – nie tylko zgodnie z zaleceniami producenta, ale także w zależności od stylu jazdy. Warto również pamiętać o kontrolowaniu poziomu płynów eksploatacyjnych, stanu pasków i napięcia układu rozrządu.

Czyszczenie układu dolotowego i regularna kontrola elementów takich jak zawór EGR, turbosprężarka czy czujniki temperatury pozwala uniknąć wielu problemów. Nie bez znaczenia są także dobre nawyki – unikanie długiej jazdy na niskich obrotach w dieslu czy niegaszenie auta od razu po jeździe z dużym obciążeniem. Troszcząc się o silnik w aucie TOYOTA LAND CRUISER, inwestujesz w jego bezawaryjną pracę na lata.

Sprawdzone części silnikowe do: TOYOTA LAND CRUISER – zamów w Inter Cars

Szukasz sprawdzonych części do naprawy silnika w samochodzie TOYOTA LAND CRUISER? W Inter Cars znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by szybko i skutecznie usunąć usterkę. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, które gwarantują pełną kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce wybierzesz tylko te części, które pasują do Twojego samochodu – bez ryzyka błędnego zakupu. Do tego szybka wysyłka, przejrzyste zasady zwrotów i fachowa obsługa sprawiają, że zakupy u nas są wygodne i bezproblemowe. Nie czekaj, aż drobna awaria zamieni się w poważny problem – zadbaj o silnik auta TOYOTA LAND CRUISER już teraz i postaw na sprawdzone rozwiązania z Inter Cars.